Jeśli wynajmujesz mieszkanie, to musisz to przeczytać - prawo lokatora

Jeśli wynajmujesz mieszkanie... Poznaj swoje prawa i obowiązki. Kiedy właściciel może wkroczyć do Twojego mieszkania? No właśnie. Twojego?

Niebezpieczne narzędzia

Tanie narzędzia kuchenne mogą być bardzo kosztowne dla naszego zdrowia. Uważaj na czarny nylon!

 

 

 

Młodzieżowy może być stylowy

Jako rodzice przyzwyczailiśmy się do tego, by urządzać dziecięce pokoje w bajkowym stylu. Nasze pociechy z czasem jednak dorastają, a wraz z nimi zmienia się także przestrzeń, w której na co dzień uczą się, bawią i odpoczywają. W pomieszczeniach nastolatków często dominują ciemne barwy, które na pierwszy rzut oka mogą przytłaczać. Dzięki odpowiedniej aranżacji, takie wnętrze może być nie tylko azylem dla dojrzewającego dziecka, lecz także zachwycać swoim stylem wszystkich domowników.

Świetlne porady

Sprawdź, w jaki sposób wykorzystać dostępne technologie do upiększenia domu.

Nowa aplikacja AntySmog

W jaki sposób możemy pokonać smog? To pytanie zadaje sobie dzisiaj wielu Polaków, zwłaszcza w sezonie jesienno-zimowym. Możemy sadzić drzewa, ograniczyć jazdę samochodem czy kupować oczyszczacze powietrza, jednak najskuteczniejszym sposobem na zmniejszenie ilości emisji szkodliwych pyłów jest według ekspertów termomodernizacja, czyli ocieplanie budynków. By popularyzować tę metodę walki ze smogiem, firma ROCKWOOL Polska stworzyła darmową aplikację ROCKWOOL AntySmog, która przeprowadza symulacje korzyści, jakie przynosi ocieplenie domu.