Brama garażowa, na co zwrócić uwagę przy zakupie

 Brama do garażu to długoterminowa inwestycja, którą warto dobrze rozważyć. Dzięki temu można uniknąć kosztownych przeróbek, a przede wszystkim zapewnić sobie wygodne i bezpieczne miejsce parkingowe na długie lata. Ważny jest również wybór sprawdzonego producenta...

Mieszkać na wysokim poziomie

Czy możliwe jest zamieszkanie w wyjątkowej zabytkowej wieży ciśnień z 1902 roku zlokalizowanej w pięknym otoczeniu? Oczywiście. W 32 luksusowych apartamentach zlokalizowanych w Wałczu przy jeziorze Raduń można spełnić swoje marzenie. Większość lokali została już sprzedana, zostały ostatnie prestiżowe M.

5 pytań o dobry materiał izolacyjny

Remont starego domu czy budowa nowego – w obu przypadkach niezbędna jest kompleksowa termomodernizacja. Wykonawca musi wówczas podjąć kilka kluczowych decyzji. Jaki materiał wybrać do ocieplenia? Kiedy przeprowadzić prace? Na co zwrócić szczególną uwagę? Podpowiadamy, które rozwiązania są najlepsze.

Pakiet korzyści z dofinansowaniem

Niższe rachunki za ogrzewanie, wysoki komfort cieplny, wyższa wartość nieruchomości… To największe zalety przemawiające za wykonaniem termoizolacji budynku. Co ważne, gospodarstwa domowe mogą teraz liczyć na dofinansowanie tego typu inwestycji. 19 września br. ruszył rządowy program „Czyste Powietrze”, którego celem jest zmniejszenie lub uniknięcie emisji pyłów i innych zanieczyszczeń wprowadzanych do atmosfery przez domy jednorodzinne.  Innymi słowy, właściciele mogą liczyć na dopłaty!

Wynajmuj z głową

Zaczynasz studia lub pracę w nowym mieście i potrzebujesz mieszkania? Jeśli zamierzasz zlecić pośrednictwo agencji nieruchomości, skorzystaj z porad Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów.