Brama garażowa, na co zwrócić uwagę

 Brama do garażu to długoterminowa inwestycja, którą warto dobrze rozważyć. Dzięki temu można uniknąć kosztownych przeróbek, a przede wszystkim zapewnić sobie wygodne i bezpieczne miejsce parkingowe na długie lata. Ważny jest również wybór sprawdzonego producenta...

Mieszkać na wysokim poziomie

Czy możliwe jest zamieszkanie w wyjątkowej zabytkowej wieży ciśnień z 1902 roku zlokalizowanej w pięknym otoczeniu? Oczywiście. W 32 luksusowych apartamentach zlokalizowanych w Wałczu przy jeziorze Raduń można spełnić swoje marzenie. Większość lokali została już sprzedana, zostały ostatnie prestiżowe M.

Pakiet korzyści z dofinansowaniem

Niższe rachunki za ogrzewanie, wysoki komfort cieplny, wyższa wartość nieruchomości… To największe zalety przemawiające za wykonaniem termoizolacji budynku. Co ważne, gospodarstwa domowe mogą teraz liczyć na dofinansowanie tego typu inwestycji. 19 września br. ruszył rządowy program „Czyste Powietrze”, którego celem jest zmniejszenie lub uniknięcie emisji pyłów i innych zanieczyszczeń wprowadzanych do atmosfery przez domy jednorodzinne.  Innymi słowy, właściciele mogą liczyć na dopłaty!

Jak chronić się przed smogiem w domu?

Smog to problem, który powraca co roku wraz z początkiem sezonu grzewczego. Jego obecność oraz szkodliwe działanie możemy zauważyć i odczuć nie tylko na zewnątrz. Zanieczyszczenia przenikają także do domu. Niewidzialne dla oka związki docierają do środka przez okna lub drzwi, a także wtedy, gdy wietrzymy pomieszczenia. Są jednak sprawdzone sposoby, dzięki którym możemy chronić się przed tym zagrożeniem.

5 pytań o dobry materiał izolacyjny

Remont starego domu czy budowa nowego – w obu przypadkach niezbędna jest kompleksowa termomodernizacja. Wykonawca musi wówczas podjąć kilka kluczowych decyzji. Jaki materiał wybrać do ocieplenia? Kiedy przeprowadzić prace? Na co zwrócić szczególną uwagę? Podpowiadamy, które rozwiązania są najlepsze.