Kiedy ciepłe dni i słońce są tuż za rogiem…

Twórcza inspiracja zapewnia ciągłą równowagę pomiędzy planowaniem i projektowaniem, fotograficznym hiperrealizmem a grafiką, badaniami i formalną bezpośredniością.

Wiosna przynosi szczęście, słońce i uśmiech, który rozjaśnia nas każdego dnia. Niemniej jednak, aby poczuć prawdziwe odczucie tego sezonu nie tylko na zewnątrz, sprawdź te wiosenne pomysły na dekorację wnętrza.

Kolor jest pierwszym i najpotężniejszym elementem generowania emocji, bezpośrednio uwolnionym przez naszą percepcję wzrokową. Dopasowywanie zakresów barw staje się sposobem konstruowania atmosfery, wrażeń, wyobrażeń. Oto, do czego dążą kolory i tapety w naszych wnętrzach.

 

<przy zdjęciu 1> Łazienka powinna być wypełniona roślinami, które przypominają naturę. Rośliny nie muszą tylko siedzieć na parapecie. Spróbuj wiszących lub naściennych dekoracji w formie tapet, aby dodać trochę natury do swojej przestrzeni i życia swoim ścianom.

 

< przy zdjęciu 2> Iluzja głębi (tapety dostępne w CreativeHome).

 

<przy zdjęciu 3> Bardzo ciepła i przyjazna atmosfera – otoczenie pomiędzy winiarnią a bistro, w którym tapeta „kwiatowy obraz w piżmowych kolorach”, łączy się z drewnianymi meblami i kamiennymi ścianami.

<przy zdjęciu 4> Dla dzieci – wnętrze pełne bajecznych, elegancko nastrojowych tonów. Ściany mają zaczarowany las, charakteryzujący się łagodnymi i delikatnymi cechami, zamieszkały przez zwierzęta wystające z wiszących regałów. 

 

<przy zdjęciu 5> Co z jadalnią? Przede wszystkim można dodać do niej naturalne materiały takie jak drewno. Zbyt dużo drewna (stół, krzesła, podłogi, szafki)? To może być nieco przytłaczające. Myśl kreatywnie o elementach, które wprowadzasz. Dodajmy trochę kolorów do twojego stołu takich jak te pomalowane krzesła – polecam farby: Benjamin Moore. Skup się na szczegółach. To dowód na to, że można mieszać materiały i kolory.

Mieszana metalika
W ostatnich latach zauważyliśmy, że metale mogą naprawdę wpływać na wiele dekorów, ale zazwyczaj widzimy metale rozdzielone, ponieważ wiele osób uważa, że ​​zbyt ryzykowne jest ich łączenie. Zastanów się? Nadszedł czas, aby zaryzykować! Złam zasady i po prostu to zrób!

<przy zdjęciu 6> Również na swojej kanapie możesz dodać kolorowe poduszki. Dzięki nowoczesnym tkaninom możesz bawić się wzorami i kolorami. Spróbuj dopasować kolor lub styl dekoracyjnych poduszek do koloru lub stylu mocnego elementu w swoim salonie. W ten sposób zunifikujesz wygląd swojego salonu i całkowicie go zmienisz. Jeśli chcesz bardziej tradycyjnego wyglądu, mniejsze dekoracyjne poduszki umieszczone blisko siebie po prostu zrobią wszystko.

<przy zdjęciu 7> W przypadku nowoczesnego projektu salonu lepsze są poduszki o jednolitych kolorach i umieszczone z dala od siebie.

 

<przy zdjęciu 8> Czas na dekorację sypialni! Jednym z najważniejszych tkanin jest – pościel i tapeta. Wybierz dowolny wzór kwiatowy. Idealnym połączeniem w pokoju byłyby lekkie meble, pastelowe kolory i kilka kwiatów. Sypialnia powinna dopieszczać każdego ranka.

PAMIĘTAJ

"Nasz dom to nie muzeum mebli"!

Mieszkaj w domu w pełni, w sposób funkcjonalny i nieograniczony!

Spójrz na ściany domu w nowy sposób!

Napisz swoją własną historię, interpretując wnętrze domowe zgodnie z indywidualnymi gustami i wymaganiami!

Wymieszaj style, materiały i kolory, aby stworzyć wyjątkowe otoczenie, wykonane jak dopasowany garnitur (bez dodatkowych kosztów)!

Bądź prawdziwym bohaterem trendów, a nie tylko naśladowcą!

Nie zapomnij zapoznać się z moimi wpisami na:

FB:@CreativeHomeWalcz

www.creativehome.pl

Kolejny artykuł w Magazynie Wałcz - już wkrótce!